Vacature medewerker Secretariaat en Relatiebeheer

Vacature medewerker Secretariaat en Relatiebeheer

Wij zijn per direct op zoek naar versterking van ons team. Ben jij op zoek naar een parttime baan waar je je kunt ontwikkelen op het gebied van plannen, organiseren en administratieve vaardigheden? Ben jij zelfstandig en gestructureerd? Vind jij het leuk om af en toe bestaande leden en eventuele prospects te bezoeken? Heb je interesse in deze functie en herken jij jezelf in genoemd profiel? Solliciteer dan snel want wij zijn op zoek naar jou!

Wie zijn wij?
LINDUS is de ondernemersvereniging van de Liemers waarvan de leden bestaan uit bedrijven gevestigd op de bedrijventerreinen in de Liemers (gemeenten Doesburg, Duiven, Montferland, Zevenaar en Westervoort). Deze leden worden aangevuld met voor ondernemers relevante partijen zoals onderwijs- en overheidsinstellingen. De doelstelling van Lindus is de economische activiteit in de regio te versterken, kennis uit te wisselen en het aanbieden van een netwerkplatform aan onze leden.

Omschrijving
Lindus heeft een klein, professioneel secretariaat met een continu werkaanbod. Het secretariaat is de schakel tussen de leden en het bestuur. Jouw takenpakket bestaat o.a. uit het bijhouden van de leden- en debiteurenadministratie. Daarnaast bereid je de reguliere bestuursvergaderingen voor en notuleert deze. Een deel van het takenpakket zal bestaan uit relatiebeheer. Hiervoor bezoek je (potentiële)  leden van Lindus. Jij werkt nauw samen met de medewerker PR en Communicatie en waar nodig nemen jullie in overleg elkaars taken waar. Je staat onze leden te woord en speelt vragen door naar de betreffende personen (bestuur/commissie/werkgroepen/leden).

 Competenties/eigenschappen:

 • MBO werk- en denkniveau
 • Gestructureerd en planmatig
 • Zelfstandig, initiatiefrijk en flexibel
 • Klantvriendelijk en klantgericht
 • Goede communicatieve vaardigheden
 • Representatief
 • Relevante ervaring en affiniteit met ondernemerschap is een pre
 • Wonend in of affiniteit met regio de Liemers is een pre

 Wat bieden wij:

 • Een zelfstandige afwisselende functie
 • Arbeidsovereenkomst op basis van 24 uur per week
 • Marktconform salaris dat past bij de functie en werkomgeving
 • 15 vakantiedagen (25 vakantiedagen op fulltime basis)

Interesse?
Stuur dan uiterlijk vrijdag 5 juli a.s. jouw motivatie met CV t.a.v. het bestuur naar info@lindus.nl.