Vacature: medewerker secretariaat

september 2020

Lindus zoekt een nieuwe medewerker Secretariaat

Ben jij een energiek persoon die graag dingen regelt, plant en organiseert? Ben je zelfstandig en gestructureerd? Dan is deze baan, waarin je ook aanspreekpunt voor onze leden bent, jou vast op het lijf geschreven! 

Wie zijn wij?
LINDUS is de ondernemersvereniging van de Liemers waarvan de leden bestaan uit bedrijven gevestigd op de bedrijventerreinen in de Liemers (gemeenten Doesburg, Duiven, Montferland, Zevenaar en Westervoort). Deze leden worden aangevuld met voor ondernemers relevante partijen zoals onderwijs- en overheidsinstellingen. De doelstelling van Lindus is de economische activiteit in de regio te versterken, kennis uit te wisselen en het aanbieden van een netwerkplatform aan onze leden.

Omschrijving
Lindus heeft een klein, professioneel secretariaat met een continu werkaanbod. Het secretariaat is de schakel tussen de leden en het bestuur. Jouw takenpakket bestaat o.a. uit het bijhouden van de leden- en debiteurenadministratie. Daarnaast bereid je de reguliere bestuursvergaderingen voor en notuleert deze. Een deel van het takenpakket kan bestaan uit relatiebeheer. Hiervoor bezoek je (potentiële)  leden van Lindus Jij werkt nauw samen met de medewerker PR en Communicatie en waar nodig nemen jullie in overleg elkaars taken waar. Je staat onze leden te woord en speelt vragen door naar de betreffende personen (bestuur/commissie/werkgroepen/leden).

 Competenties/eigenschappen:

 • MBO werk- en denkniveau
 • Gestructureerd en planmatig
 • Zelfstandig, initiatiefrijk en flexibel
 • Klantvriendelijk en klantgericht
 • Goede communicatieve vaardigheden
 • Representatief
 • Relevante ervaring en affiniteit met ondernemerschap is een pre
 • Wonend in of affiniteit met regio de Liemers is een pre

 Wat bieden wij:

 • Een zelfstandige afwisselende functie
 • Arbeidsovereenkomst op basis van 24 uur per week
 • Marktconform salaris dat past bij de functie en werkomgeving
 • 15 vakantiedagen (25 vakantiedagen op fulltime basis)


Interesse?
Stuur dan uiterlijk vrijdag 9 oktober a.s. jouw motivatie met CV t.a.v. het bestuur naar info@lindus.nl.